Odpłyń w Moich Rękach 

Odpłyń W Moich Rękach 

Witam Cię serdecznie,

Nazywam się Anna Gliniecka


Dyplomowana terapeutka ciała i twarzy z wieloletnim doświadczeniem.

Od zawsze fascynuje mnie moc terapii naturalnych - czyli jak dużo możemy dowiedzieć się o sobie, jeśli damy uwagę ciału, myślom, emocjom, jaką moc odzyskujemy zwracając się ku naszemu wnętrzu. Wszystkie odpowiedzi są w nas. 


Swoją drogę do siebie rozpoczęłam w 2006 trafiając na ścieżkę Ma-uri - co było rozpoczęciem procesu zmian. Trening pokazał mi więcej niż rozumienie książkowe miłości, pokazał mi uzdrawianie poprzez miłość.


To wtedy rozszerzyła się moja świadomość duchowa, zaczęłam ją dostrzegać we wszystkim, w innych ludziach, w sobie, we wszystkim „co mi się przydarzało” - czyli to co wykreowałam. Zaczęłam dostrzegać w tym głębię, nie zwalałam na los, tylko zaczęłam widzieć, że z jakiegoś powodu wydarzyło się tak, a nie inaczej. Pozwoliło mi to m.in., na obserwację, że każdy z nas działa, reaguje wg swoich schematów , ograniczeń, przekonań i doświadczeń z dzieciństwa i poprzednich wcieleń duszy.


Masaż jest dla mnie szkoleniem świadomości poprzez osobiste doświadczanie i branie odpowiedzialności za swoje życie i wybory, a ciało jest w tym naszym kompasem.

Trening pracy z ciałem ukończyłam w Nowej Zelandii, u samych źródeł pochodzenia Ma-uri.

Moją pasją są

 odmładzające masaże twarzy


Ponieważ to nie jest tylko masaż - to terapia, która poprzez stymulację wybranych okolic twarzy, dekoltu potrafi wpłynąć na Twoją fizjologię, zapanować nad tym, jak reagujesz na stres i wzmocnić Twoją odporność, poprawić wydolność narządów i mięśni, katalizować procesy regulacji i regeneracji.


To masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczny, relaksacja, lifting, akupresura. To nie tylko dotyk zdegenerowanej tkanki, czyli zmarszczki, obrzęku, blizny, bruzdy - to dotyk emocji, świadomy dotyk terapeuty z intencją. Masowana jest twarz, ale odpręża się całe ciało, a umysł odzyskuje naturalny spokój, przywraca harmonię całego organizmu.


Długotrwały efekt estetyczny czyli m.in. błysk w oku, skóra rozświetlona, spłycenie zmarszczek mimicznych, zwiększenie kolagenu i elastyny, usprawnia się dotlenienie i odżywienie tkanek przez co zwiększa się ich gęstość i napięcie to tylko niektóre z wielu efektów „ubocznych” terapii.

Dbam o kameralny nastrój, byś czuła się swobodnie

Praca w moim kameralnym gabinecie masażu umożliwia mi rozwijanie pasji do naturalnych metod odmładzania i podejścia do dbania o zdrowie, piękno i harmonię w sposób holistyczny, dlatego wykonuję ją z zaangażowaniem.

Twoja Satysfakcja Jest dla mnie najważniejsza

Zapewniam troskliwą i fachową obsługę, którą dostosowuję do indywidualnych potrzeb.

Oto Moje Certyfikaty
Masaż Ma-uri

Instytut Ma-uri, Nowa Zelandia


refleksoterapia masaze gdansk anna gliniecka

Refleksologia

Instytut Refleksologii, BarcelonaCosmolifting

Instytut Refleksologii, BarcelonaKobido

Akademia SPAOsteopatia

Akademia SPAPlatforma Schumanna

OrtogenicMyofascioplastyka

Międzynarodowy Instytut Refleksologii Masaż Tybetański i refleksologia
Lone Sorensen, BarcelonaRaindrop

Vaclav Thor  Refleksologia

Lone Sorensen, Barcelona


facemodeling gdańsk anna gliniecka

facemodeling gdańsk anna gliniecka


Facemodeling

Facemodeling Academy

lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>