"Irlandzki sen" rytuał liftingująco - pielęgnacyjny z naturalnych wodorostów

Start / Zabiegi pielęgnacyjne z wodorostów / "Irlandzki sen" - rytuał liftingująco - pielęgnacyjny z naturalnych wodorostów

To luksusowy zabieg na twarz i szyję. Naturalne kosmetyki używane podczas zabiegu powstały na bazie wodorostów ręcznie wyławianych z morza irlandzkiego: Laminaria Digitata i Fucus Serratus

Drogocenne minerały i witaminy zawarte w algach działają odżywczo, wzmacniają strukturę kolagenową skóry, poprawiają jej napięcie i elastyczność. Wodorosty mają właściwości detoksykacyjne, bakteriostatyczne, regulują pracę gruczołów łojowych. Liście laminarii produkują luksusowy żel, który działa leczniczo i odmładzająco. Skóra staje się jedwabiście wygładzona i napięta, zminimalizowane są drobne zmarszczki. Lipidy występujące w algach zawierają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym także kwas linolenowy, który wzmacnia barierę lipidową oraz likwiduje stany zapalne naskórka.

Korzyści zabiegu

  • skóra jest napięta i wygładzona
  • zminimalizowane drobne zmarszczki
  • zabieg przywraca równowagę w procesach odnowy włókien kolagenowych i elastyny
  • cera jest rozświetlona, promienna, głęboko nawilżona.

skład zabiegu

Liście Laminarii po namoczeniu w gorącej wodzie uwalniają luksusowe żele alginianu, które działają leczniczo i odmładzająco. Drogocenne minerały i witaminy zawarte w morskich wodorostach działają odżywczo, wzmacniają strukturę kolagenową skóry, poprawiają jej elastyczność.

Badania wykazały, że zabiegi z irlandzkich wodorostów, chronią fibroblasty i keranocyty przed działaniem wolnych rodników o ponad 700% oraz poprawiają produkcję kolagenu w skórze aż o 200%! Wodorosty zaopatrują naszą skórę w witaminy, aminokwasy, pierwiastki śladowe, proteiny i składniki mineralne, przez co regenerują tkanki i komórki, zapewniając prawidłowe nawilżenie.

Po zabiegu skóra staje się jedwabiście wygładzona i napięta, zminimalizowane są drobne zmarszczki. Cera jest rozświetlona, promienna, głęboko nawilżona. Już po jednym zabiegu ekspresowy efekt liftingu!

Wodorosty to największy dar, jaki otrzymaliśmy od Matki Natury dla naszej skóry.

dlaczego wybrałam wodorosty?

Wodorosty morskie są najstarszą formą życia roślinnego. Nie produkują one korzeni, kwiatów ani owoców, natomiast wchłaniają niezliczone ilości organicznych składników odżywczych i dzięki temu posiadają naturalne właściwości przeciwstarzeniowe i są najpotężniejszym przeciwutleniaczem spośród wszystkich roślin na świecie. Wodorosty morskie są gotowym aktywnym naturalnym kosmetykiem, ponieważ nie wymagają specjalnego przetwarzania. Firma Seaweex, której kosmetyki stosuję, posiada specjalny proces suszenia alg - liofilizację, która odbywa się w temp. poniżej 0 stopni C. Co pozwala zachować 100% aktywność biologiczną i składniki odżywcze jak w świeżo zebranych roślinach.

Do produkcji kosmetyków firma Seaweex używa najwyższej jakości, ręcznie wyławianych wodorostów Fucus Serratus z najczystszego Morza Irlandzkiego z zachowaniem rygorystycznych kryteriów ochrony środowiska.

Fucus Serratus i Laminaria Digitata to roślina o bardzo cennych właściwościach odżywczych, która gromadzi w sobie dużą ilość minerałów i witamin. Woda morska i osocze krwi mają zbliżony skład chemiczny, co pozwala niemal w 100 procentach przyswoić naszej skórze wszystkie mikroelementy znajdujące się w tych drogocennych algach.

Marka Seaweex w składzie ma wyłącznie naturalne składniki, została wyróżniona prestiżową nagrodą: Złoty Medal 2017 Międzynarodowych Targów Poznańskich ”Beauty Vision”.


Irlandzkie wodorosty używane do zabiegów i produkcji kosmetyków Seaweex, posiadają certyfikat Irish Organic Farmers and Growers Association.

taniej w pakiecie

- 20%

Jeden zabieg 70 min - 220 zł 


Od 5 zabiegów 70 min - 176 zł

Oszczędzasz 220 zł


lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>