japoński cosmolifting

Start / Masaże i Zabiegi / Japoński cosmolifting

To jeden z najlepszych sposobów nadania naturalnymi metodami młodszego wyglądu twarzy. Masaż nie dotyczy jedynie naskórka, podczas zabiegu terapeuta pracuje na meridianach , pobudza nerwy twarzowe. Jest to masaż mięśni oraz stymulacja 21 tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z liftingiem oraz drenażem limfatycznym. 

Oprócz twarzy opracowywane są okolice klatki piersiowej, szyi i uszu. Różni się tym od zwykłych technik kosmetycznych, że poprzez działanie odruchowe wpływa na funkcje całego organizmu! Masaż przyspiesza regenerację i detoksykację komórek oraz stymuluje mikrokrążenie. Twarz nabiera zrelaksowanego wyrazu. Jest to znakomita terapia antystresowa, wyciszająca i relaksująca. Terapia ta stanowi alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Korzyści Masażu

- skóra jest rozświetlona, odzyskuje blask,
- wzmaga się produkcja kolagenu i elastyny,
- usprawnia się dotlenienie i odżywienie tkanek,
- zmarszczki mimiczne są spłycone,
- wzrasta gęstość i napięcie tkanek,
- zastoje limfy zostają zredukowane przez co zmniejszają się obrzęki ,
- wzmacnia zdrowie przez głęboką stymulację punktów akupresury, które także wpływają na stan emocjonalny.

oddaj się w moje ręce

Japoński Cosmolifting uwielbiam już od 10 lat za cudowne efekty estetyczne zabiegu, przy jednoczesnym głębokim stanie relaksu psychicznego i fizycznego. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie. Doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej.

Szkoliłam się w prestiżowym Instytucie Lone Sorensen w Barcelonie 2010 r. Lone Sorensen to światowej sławy refleksolog i terapeuta, która zapoczątkowała nurt oraz stworzyła od podstaw własny system zaawansowanej nero-odruchowej terapii SorensenSistemTM, który powstał na podstawie 30 lat badań i praktyki zawodowej w Danii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Argentynie, Chile i na Kubie.

taniej w pakiecie

opcje zabiegu

 


Z maską biocelulozową - 270 zł 


Z wodorostami - 270 zł 


Z aloesem lub kolagenem - 250 zł 


Jeden zabieg 60 min - 200 zł 


Od 5 zabiegów 60 min - 180 zł 
lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>