kolagenowy rytuał relaksujący

Start / Kolagenowe zabiegi pielęgnacyjne / Kolagenowy rytuał relaksujący

Głęboko odprężający rytuał, rozluźniający mięśnie twarzy, szyi, dekoltu i ramion. Zabieg opiera się na peelingu kolagenowym oczyszczającym zmęczoną skórę oraz na kolagenie naturalnym, który będzie ją nawilżał. Zostaje przyspieszona regeneracja i odmłodzenie skóry, a zmarszczki ulegają wypłyceniu.

Zabieg zawiera kolagenową odnowę spierzchniętych i przesuszonych rąk.

Jak prawidłowo powinien działać Kolagen Naturalny?

Kolagen Naturalny, który jest tożsamy z kolagenem człowieka, czyli ma strukturę potrójnej helisy, musi być pozyskiwany z ryb. Inne ssaki mają zbyt dużą cząsteczkę by przeniknąć w głąb skóry.

Temperatura kolagenu naturalnego ze skór rybich jest niższa niż 30°C. To bardzo ważne, ponieważ kolagen rybi, w momencie kontaktu z ludzką skórą, pod wpływem temperatury oraz czynników występujących na skórze, rozpada się na aminokwasy i peptydy. W ten sposób wnika w głębsze partie pobudzając ludzki kolagen do pracy i hamując efekty starzenia się skóry.

Jaki typ Kolagenu Naturalnego powinien występować w żelach i kosmetykach aby był aktywny biologicznie?

Natywny Kolagen (Hydrat) pozyskiwany innowacyjną metodą ze skór rybich i składa się z zaledwie czterech komponentów wśród których niemalże 90% składników białkowych stanowią żywe białka kolagenowe


Kwas mlekowy jest niewielką cząsteczką i dzięki temu łatwo może wniknąć w naskórek. Konsekwencją tego procesu jest regulacja naturalnego złuszczania naskórka i stymulacja odnowy komórek głębiej położonych, w tym głownie fibroblastów odpowiedzialnych za syntezę kolagenu i elastyny


Glikol kaprylowy jest jednocześnie czynnikiem nawilżającym (humektantem) i delikatnie natłuszczającym skórę. Obecność krótkołańcuchowego kwasu tłuszczowego ułatwia wchłanianie preparatu wgłąb, a jednocześnie poprzez delikatne natłuszczenie zapobiega ucieczce z niej wody ze skóry


Elastyna - białko powiązane z kolagenem tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje skórze sprężystość i jędrność, a także stanowi podporę dla fibroblastów.

Dlaczego wybrałam kolagen?

Jest produktem zgodnym z naturą i zawiera tylko kilka składników, bez zbędnych, sztucznych dodatków. Kolagen to stanowiące 70% białka skóry oraz ok. 30% całkowitej masy człowieka. Jego ilość przeważa w tkance łącznej.

Ma wyjątkową zdolność wiązania wody, dzięki czemu zapewnia skórze prawidłowe nawilżenie: wygładza mniejsze zmarszczki tzw. "starcze" oraz likwiduje zmarszczki tzw. "suche"

Pobudza proces odnowy i regeneracji - w naturalny sposób pobudza organizm do produkcji własnego kolagenu

taniej w pakiecie

- 20%

Jeden zabieg 60 min - 210 zł 


Od 5 zabiegów 60 min - 168 zł

Oszczędzasz 210 zł


Zabieg dostępny w Pakietach anti-aging i bogini

lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>