kolagenowy zastrzyk młodości ze złotą maską

Start / Kolagenowe zabiegi pielęgnacyjne / Kolagenowy zastrzyk młodości ze złotą maską

Intensywnie nawilżający zabieg na twarz, szyję i dekolt. Zabieg przeznaczony jest dla osób z poszarzałą i zmęczoną skórą, której brakuje nawilżenia. Użyty w zabiegu kolagen nawilży i odżywi skórę, dzięki wzbogaceniu swojego składu o witaminę A i E. 

Dodatkowo złota maska napnie i rozświetli skórę oraz zniweluje niedoskonałości. Dzięki dużej dawce kolagenu, kwasu hialuronowego i użycia złotej maski kolagenowej, skóra stanie się napięta, nawilżona i pełna blasku. 

Zabieg zawiera kolagenową odnowę spierzchniętych i przesuszonych rąk.

JAK PRAWIDŁOWO POWINIEN DZIAŁAĆ KOLAGEN NATURALNY?

Kolagen Naturalny, który jest tożsamy z kolagenem człowieka, czyli ma strukturę potrójnej helisy, musi być pozyskiwany z ryb. Inne ssaki mają zbyt dużą cząsteczkę by przeniknąć w głąb skóry.

Temperatura kolagenu naturalnego ze skór rybich jest niższa niż 30°C. To bardzo ważne, ponieważ kolagen rybi, w momencie kontaktu z ludzką skórą, pod wpływem temperatury oraz czynników występujących na skórze, rozpada się na aminokwasy i peptydy. W ten sposób wnika w głębsze partie pobudzając ludzki kolagen do pracy i hamując efekty starzenia się skóry.

JAKI TYP KOLAGENU NATURALNEGO POWINIEN WYSTĘPOWAĆ W ŻELACH I KOSMETYKACH ABY BYŁ AKTYWNY BIOLOGICZNIE?

Natywny Kolagen (Hydrat) pozyskiwany innowacyjną metodą ze skór rybich i składa się z zaledwie czterech komponentów wśród których niemalże 90% składników białkowych stanowią żywe białka kolagenowe


Kwas mlekowy jest niewielką cząsteczką i dzięki temu łatwo może wniknąć w naskórek. Konsekwencją tego procesu jest regulacja naturalnego złuszczania naskórka i stymulacja odnowy komórek głębiej położonych, w tym głownie fibroblastów odpowiedzialnych za syntezę kolagenu i elastyny


Glikol kaprylowy jest jednocześnie czynnikiem nawilżającym (humektantem) i delikatnie natłuszczającym skórę. Obecność krótkołańcuchowego kwasu tłuszczowego ułatwia wchłanianie preparatu wgłąb, a jednocześnie poprzez delikatne natłuszczenie zapobiega ucieczce z niej wody ze skóry


Elastyna - białko powiązane z kolagenem tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje skórze sprężystość i jędrność, a także stanowi podporę dla fibroblastów.

Dlaczego wybrałam maski ze złotem?

Maski ze złotem są wyjątkowym produktem, który zawiera bogactwo składników aktywnych: złoto, witamina E, witamina B3, kwas hialuronowy, elastyna, ekstrakt z aloesu, kolagen naturalny.

Maska, dzięki zawartości złota, spowalnia proces utraty kolagenu oraz elastyny przyczyniając się do rekonstrukcji tkanki podskórnej. Dzięki temu wpływa na ujędrnienie skóry oraz spłyca istniejące zmarszczki i ogranicza powstawaniu nowych, witamina E wychwytuje wolne rodniki, a witamina B3 zmniejsza nadmierną produkcję sebum oraz redukuje wielkość porów skóry.


To działa bezpośrednio na wszystkie oznaki starzenia się skóry, czego efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a klientki wychodzą dosłownie ozłocone i rozświetlone.

taniej w pakiecie

- 20%

Jeden zabieg 75 min - 260 zł 


Od 5 zabiegów 75 min - 208 zł

Oszczędzasz 260 zł


Zabieg dostępny w Pakietach anti-aging i bogini

lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>