Masaż ma-uri

Start / Masaże Ciała  / Masaż Ma-uri

To polinezyjski masaż ciała mający głębokie działanie terapeutyczne. Wywodzi się z prastarej tradycji masażu świątynnego, wykonywanego przez Kahunów, hawajskich szamanów. Bazuje na pradawnej wiedzy Huny - filozofii życia. Masaż polinezyjski przypomina taniec, masażysta masując jednocześnie płynie wraz z dźwiękami dobranej muzyki, a ciało poddane masażowi odpręża się i uspokaja. 

Masaż MA-URI® dotyka wielu poziomów, nie tylko naszego ciała fizycznego. Uwaga jest tu skupiona na oddziaływaniu na kilku poziomach – energetycznym, fizycznym, psychicznym i duchowym. Poprzez masaż całego ciała połączony z głębokim relaksem fizycznym i psychicznym, wywoływanych jest wiele pozytywnych zmian, które prowadzą do przywrócenia równowagi i harmonii w organizmie.

Masaż wykonuje się wewnętrzną stroną przedramion i dłońmi przy użyciu ciepłego olejku. Technika jest bardzo precyzyjna. Ruchy są delikatne i płynne, wykonywane z dużym szacunkiem i dbałością o komfort klienta. To piękna CEREMONIA przy blasku świec.


Masaż ten jest wspaniałym spotkaniem z samym sobą, ponieważ często okazuje się, że choć tak bliskie, nasze ciała są nam zupełnie nieznane, a dotyk masażysty ujawnia miejsca pełne napięć, o których nie mieliśmy do tej pory pojęcia lub porusza głęboko schowane emocje.

Korzyści Masażu

- działa relaksująco i rozluźniająco na mięśnie szkieletowe
- zwiększa ruchomość i elastyczność stawów
- poprawia pracę układu krążenia
- przynosi dobre efekty w stanach depresyjnych i nerwicy
- uwalnia od stresu, niepokoju, smutku
- wyzwala energię i radość życia


Na poziomie emocjonalnym masaż wspiera nas w pozbywaniu się lęków i blokad, pomaga uwolnić od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. W ten sposób odzyskujemy stabilność emocjonalną oraz nabieramy większej gotowości do przyjrzenia się problemom i szukania sposobów na ich rozwiązanie.

Poprzez masaż MA-URI, poprzez dotyk, dajemy sobie możliwość uwolnienia z pamięci ciała i umysłu traum oraz wszelkich ograniczeń. Najczęściej jest to lęk, żal, gniew i inne emocje motywowane mechanizmami przetrwania EGO. Ograniczenia narzucone przez siebie, rodzinę, społeczeństwo, religię, szkołę, uwalniamy, żeby podążać własną ścieżką - wziąć zdrowie i los w swoje ręce!

Szkolenie ukończyłam w Nowej Zelandii, u samych źródeł pochodzenia MA-URI

Masaż całościowy MA-URI posiada głęboko symboliczny wymiar – jest wyrazem szacunku wobec całego ciała, ze wszystkimi jego niedoskonałościami, oraz wobec tego, kim jesteśmy mentalnie i duchowo.

Wskazania i przeciwwskazania

Masaż MA-URI, ze względu na intensywne oddziaływanie na płaszczyźnie fizycznej, psychicznej i duchowej, ma bardzo szerokie zastosowanie. Szczególnie polecany jest w przypadku rozmaitych dolegliwości bólowych – mięśniowych, stawowych, migrenach, bólach brzucha i pleców – wynikających z napięcia psychicznego i stresu. Wpływa niezwykle kojąco na układ nerwowy i dlatego jest bardzo pomocny w stanach obniżonego nastroju, przewlekłego zmęczenia, niepokoju czy smutku. Osobom znajdującym się w sytuacji kryzysowej może pomóc w podjęciu ważnych decyzji. Wspomaga też uwalnianie emocji oraz przywraca spokój, harmonię i radość.

Przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu są takie, jak w przypadku praktycznie każdego innego masażu – to między innymi różnego rodzaju choroby skóry, wszelkie stany zapalne organizmu, infekcje wirusowe i bakteryjne, wysokie ciśnienie i in.

7 zasad huny

Ike – świat jest taki, jak myślisz, że jest, ludzie są tacy jak myślisz, że są, los jest taki, jak myślisz, że jest – jesteś twórcą swojego świata. Twoje doświadczenia życiowe są odbiciem Twoich myśli. Gdy zmieniasz myśli – zmieniasz swój świat.

Kala – nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim myśleniu. Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe. Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Makia – energia podąża za uwagą. To, na co kierujesz swoją uwagę (o czym myślisz) – manifestujesz w swoim życiu. Może to być budujące jak i niszczące.

Manawa – teraz jest czasem mocy. Wszystko dzieje się teraz. Wspomnienia o przeszłości lub wizje przyszłości są tylko interpretacją tych zdarzeń w teraźniejszości. Tylko w chwili obecnej masz wpływ na swoje decyzje i wybory.

Aloha – stan istnienia w życiu, w którym umysł serce są jednością w radości. Bycie szczęśliwym w teraźniejszości z.. osobą, samym sobą, całym światem. Ma najpotężniejszą moc sprawczą we wszechświecie. Ma naturę przyciągania.

Mana – cała moc pochodzi z wnętrza. Wewnątrz są Twoje wszystkie możliwości, talenty, marzenia. Masz wszystko to, co jest potrzebne, abyś kreował życie jakiego pragniesz dla siebie. To moc Twojego ducha, autorytet wewnętrzny.

Pono – rezultat jest miarą prawdy. To jakie masz życie odzwierciedla Twoje przekonania. Jest koncepcją dobra, właściwości – wszystko to, co działa jest prawdziwe.

nauczyłam się go dla ciebie u źródła w nowej zelandii

Od nauki tego masażu zaczęła się moja droga powrotu do Siebie ścieżką mojego serca, do czego zachęcam osoby leżące na stole do masażu. Podczas sesji możemy pozbyć się ograniczeń i blokad, które są przeszkodą w jego urzeczywistnieniu. Stare rany, trudne wspomnienia, a nawet traumy z przeszłości (także od naszych przodków) zapisane w naszym ciele w każdej komórce, powinny być oczyszczone. To one sprawiają, że żyjemy w permanentnym lęku obawiając się dokonać życiowej zmiany, czy wyboru. Często tkwimy w niekorzystnej dla nas sytuacji, czy warunkach tylko dlatego, że boimy się zaryzykować. Jedną z zasad MA-URI jest ta, że MOMENT MOCY JEST TERAZ. Chodzi o to, aby nie odkładać tego co masz zrobić, swoich wyborów i zmian. Życie jest tu i teraz!

Szkolenie ukończyłam u samych źródeł pochodzenia Ma-uri w Nowej Zelandii w Instytucie Katji i Hemiego Foxa, którzy pewnego dnia spotkali się i do dziś razem odważnie idą ścieżką swojego przeznaczenia. Stworzyli autorski system samouzdrawiania zaadresowany do współczesnego człowieka, głęboko zakorzeniony w pradawnej polinezyjskiej wiedzy.

taniej w pakiecie

pakiet

Jeden zabieg 90 min - 400 zł 
Masaż Ma-uri znajdziesz taniej również w Pakietach Bogini

lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>