masaż tybetański

Start / Masaże Ciała / Tybetański masaż głowy, karku i kręgosłupa

Zabieg jest połączeniem medycyny tybetańskiej z zachodnimi technikami masażu i refleksologią. Rozgrzewający, leczniczy masaż okolicy pleców, odcinka szyjnego kręgosłupa, potylicy z elementami neurorefleksoterapii. Usuwa wszelkiego rodzaju blokady i napięcia, które kumulują się w górnych partiach pleców i głowy.

Korzyści Masażu

Przyczynia się do zwiększenia przepływu obiegu krwi w celu ułatwienia usuwania toksyn z obszarów (mięśni), umożliwiając w ten sposób bardziej wydajną dystrybucję tlenu do wszystkich tkanek. Z dużym powodzeniem można ją wykorzystać jako terapię przy dolegliwościach tj.:

- bóle i napięcia mięśniowe karku, barków i pleców
- bóle głowy (w tym migrenowe, skroniowe i inne)
- bóle fantomowe
- zaburzenia czucia
- choroba reumatyczna
- wrzody żołądka
- nadciśnienie
- bezsenność
- nadmierny stres i napięcia emocjonalne
wiele innych dolegliwości, których przyczyną są napięcia mięśniowe w ciele.

Tybetańska refleksologia (masaż) karku i głowy łączy kilka technik masażu z akupresurą punktów odpowiedzialnych za napięcia mięśniowe. Może stanowić osobny zabieg lub być wstępem do refleksologii twarzy i zabiegów przeciwzmarszczkowo - liftingujących m.in. Japońskiego Cosmoliftingu. Tybetańska refleksologia karku i głowy pozwala na uzyskanie wyraźnego rozluźnienia mięśni, co sprzyja efektywności zabiegów refleksologicznych i estetycznych. Masaż karku i szyi uwalnia wyczerpane nadnercza od stresu, co tym samym wpływa na funkcjonowanie tarczycy, poziom kortyzolu, minerałów, hormonów w ciele.

oddaj się w moje ręce

Wybrałam tybetański masaż głowy i karku, ponieważ wyróżnia się bardzo skuteczną metodą masażu w usuwaniu nadmiernego napięcia mięśni, napięcia emocjonalnego, bezsenności, bólu kończyn, głowy i wielu innych dolegliwościach i jest również doskonałym masażem rozluźniającym przed zabiegami anty-aging. Przez co wzmacnia ich efekt, za co kochają go moje klientki.


Jest to nowym systemem terapeutycznym opracowany przez Lone Sorensen.

Szkoliłam się bezpośrednio u Twórczyni tej metody - Lone Sorensen w Barcelonie, ze względu na Jej niezrównane doświadczenie w pracy ze strefami odruchowymi, stosowanymi przez wiele kultur na całym świecie.


Medycyna tybetańska stanowi syntezę miejscowych tybetańskich, indyjskich (ajurwedyjskich), perskich (Unani), greckich i chińskich systemów medycznych.

taniej w pakiecie

- 20%

Jeden zabieg 30 min - 90 zł 


Jeden zabieg 60 min - 150 zł 

lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>