refleksologia Stóp

Start / Masaże i Zabiegi / Refleksologia Stóp

Refleksoterapia stóp to metoda chodzenia kciukiem i palcami po refleksjach stopy czyli zakończeniach 7200 nerwów połączonych z mózgiem i równocześnie ze wszystkimi organami i częściami ciała.

Refleksologia stóp a balans biologiczny

Zabieg refleksologiczny ma na celu doprowadzenie organizmu do balansu biologicznego, usprawnienia cyrkulacji krwi, wyciszenia układu nerwowego, przynosi ulgę w bólu. Jest to metoda bezinwazyjna, która wspomaga powrót do zdrowia. Przeciwskazania - zakrzepica kończyn dolnych , pierwsze 3 miesiące ciąży .

Korzyści Masażu

To doskonała terapia stosowana przy stanach depresyjnych i lękowych, stresie i wyczerpaniu psychofizycznym, bezsenności, bólach głowy, problemach hormonalnych, zaburzeniach krążenia, układu pokarmowego i innych dolegliwościach. Doskonała profilaktyka zdrowia.

Wskazania do refleksoterapii stóp:

– stres, zmęczenie fizyczne i psychiczne, wyczerpanie organizmu, spadek witalności,
– bezsenność i inne problemy z zasypianiem,
– reguluje pracę narządów wewnętrznych,
– opuchnięcia nóg i zastoje limfatyczne,

– zaburzenia w układzie trawiennym, oddechowym, krwionośnym,
– niedowłady ciała czuciowe, ruchowe,
– nadwaga, otyłość
– problemy hormonalne,
– depresja, stany lękowe.

opinie o masażu

Ewa, 62 lata

Opinia potwierdzona w Moment

Skorzystałam z serii 5 masaży w pakiecie. Nie spodziewałam się takiego przeżycia duchowego, ani aż takiego efektu odmładzania mojej 62 letniej twarzy. Twarz odzyskała jędrność, nawilżenie, stała się delikatna w dotyku. Patrząc w lustro widzę młodszą i zadbaną twarz. Teraz spotykamy się raz w miesiącu dla potrzymania uzyskanego efektu. Polecam każdej kobiecie spotkanie.

Magda

Opinia potwierdzona w Moment

Bardzo polecam! Zabieg masażu głowy - bardzo relaksujący, masażystka Ania z pasji i z szeroką wiedzą o zdrowiu na co dzień. Na pewno tu wrócę! 

Ewa knut

lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>