Zabieg algowy

Serum kosmetyczne to prawdziwy program odżywczy dla spragnionej regeneracji skóry. W odżywce zawarte są więc przede wszystkim witaminy o uznanym już działaniu antyrodnikowym: A, C i E, olej z nasion ogórecznika lekarskiego, bisabolol, miąższ aloesowy, olejek sojowy i lecytyna. Czynniki te, działając wspólnie z czystym miąższem aloesowym, przynoszą skórze efekt odmładzający. Wysoka koncentracja składników działających na skórę regenerująco i kojąco.

wskazania zabiegu

 • każdy rodzaj cery
 • zmarszczki mimiczne
 • grawitacyjne
 • utrata elastyczności skóry
 • zmiany trądzikowe
 • skóra naczyniowa
 • skóra odwodniona

Korzyści zabiegu

 • redukcja drobnych linii i zmarszczek
 • poprawa jędrności i napięcia skóry
 • silne wygładzenie i ujednolicenie kolorytu cery
 • rozjaśnienie przebarwień skórnych
 • wyciszenie zmian naczyniowych
 • złagodzenie zmian trądzikowych.

skład produktów

W każdym z produktów wchodzących w skład zabiegu znajduje się czysty, naturalnie 100% stabilizowany miąższ aloesowy , który jest niemal identyczny z tym, jaki znajdziemy wewnątrz świeżego liścia. Jest to jeden z najdoskonalszych czynników naturalnych nawilżających skórę. Głęboko wchodzi w struktury skóry. Bardzo silnie odżywiający i nawilżający produkt, który polepsza wchłanianie oraz dostarcza ponad 250 substancji odżywczych dla naszej skóry. Wzmaga przepuszczalność bariery naskórkowej i stopień penetracji składników aktywnych w głąb skóry. 


Produkty aloesowe na bazie żelu są zaawansowanymi technologicznie nośnikami, które zapewniają skuteczniejsze dostarczenie wartościowych składników odżywczo-nawilżających tam, gdzie skóra potrzebuje ich najbardziej.


Każdy zabieg uwzględnia demakijaż, peeling z pudrem bambusowym i enzymami owocowymi pobudzającymi mikrocyrkulację oraz odpowiednie produkty dedykowane do poszczególnych potrzeb skóry.

DLACZEGO WYBRAŁAM ALOES?

Aloes jest cudownym darem natury. Każdy z nich jest dobroczynny na swój sposób, ale w produktach, które stosuje do zabiegów jest użyty Aloe Barbadensis Miller. Jako jedyny od tysięcy lat znany jest z kojącego wpływu na drobne oparzenia, z przynoszenia ulgi podrażnionej skórze i nawilżania jej, a nawet ze wspierania naturalnych właściwości regeneracyjnych skóry. Aloes ten jest pielęgnowany, zrywany i filetowany ręcznie, co ma wpływ na jakość i aktywne działanie produktów.

W większości produkty są w formie żelowej, które skuteczniej dostarczają skórze składników odżywczych - ponad 250 i przyspieszają przebudowę włókien skóry, jej odnowę tam gdzie ona potrzebuje tego najbardziej. Nowoczesne maseczki w płatach zwiększają przepuszczalność bariery naskórkowej i stopień penetracji składników aktywnych w głąb skóry.

Zachęcam do połączenia zabiegów pielęgnujących skórę z zabiegami - masażami terapeutycznymi twarzy, które odnawiają mięśnie i tkanki i tym samym okalającą ich skórę. Działamy wtedy w synergii, od wewnątrz i zewnątrz.

taniej w pakiecie

- 20%

Jeden zabieg 60 min - 190 zł 


Od 5 zabiegów 60 min - 152 zł

Oszczędzasz 190 zł


Jeden zabieg 75 min* - 240 zł 


Od 5 zabiegów 75 min- 192 zł

Oszczędzasz 240 zł


* Zabieg obejmuje twarz, szyję i dekolt.

lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>