Zabieg dermoodudowujący

Start / Aloesowe zabiegi pielęgnacyjne / Zabieg Dermoodbudowujący

Maseczka biocelulozowa zapewnia skórze silne, dogłębne nawilżenie. Odmładza ziemistą cerę. Skutecznie koi skórę i zmniejsza zaczerwienienia oraz spłyca zmarszczki. Nie da się jej wyprodukować w żadnej fabryce, potrzebne do tego jest laboratorium. 

Błonnik z którego stworzono płat maski jest wyprodukowany przez mikroorganizmy karmione aloesem i trawą morską! Włókna maseczki są 1000 razy cieńsze od ludzkiego włosa, dzięki temu jej składniki wnikają głęboko, nawet w drobne zmarszczki, tam gdzie nie sięgają tradycyjne maseczki w płachcie.

wskazania zabiegu

 • każdy rodzaj skóry po 35 roku życia
 • utrata elastyczności i suchość skóry
 • skóra naczyniowa i przebarwiona
 • skóra po intensywnych zabiegach naruszających barierę naskórkową.

Korzyści zabiegu

 • zredukowanie widocznych linii i zmarszczek
 • wyraźna poprawa jędrności i napięcia skóry
 • błyskawiczne załagodzenie podrażnień i uszkodzeń skóry
 • silne wygładzenie struktury skóry
 • ujednolicenie kolorytu cery
 • rozjaśnienie przebarwień skórnych
 • wyciszenie zmian naczyniowych skóry
 • bardzo silne nawilżenie skóry,

SKŁAD PRODUKTÓW

W każdym z produktów wchodzących w skład zabiegu znajduje się czysty, naturalnie 100% stabilizowany miąższ aloesowy , który jest niemal identyczny z tym, jaki znajdziemy wewnątrz świeżego liścia. Jest to jeden z najdoskonalszych czynników naturalnych nawilżających skórę. Głęboko wchodzi w struktury skóry. Bardzo silnie odżywiający i nawilżający produkt, który polepsza wchłanianie oraz dostarcza ponad 250 substancji odżywczych dla naszej skóry. Wzmaga przepuszczalność bariery naskórkowej i stopień penetracji składników aktywnych w głąb skóry. 


Produkty aloesowe na bazie żelu są zaawansowanymi technologicznie nośnikami, które zapewniają skuteczniejsze dostarczenie wartościowych składników odżywczo-nawilżających tam, gdzie skóra potrzebuje ich najbardziej.


Każdy zabieg uwzględnia demakijaż, peeling z pudrem bambusowym i enzymami owocowymi pobudzającymi mikrocyrkulację oraz odpowiednie produkty dedykowane do poszczególnych potrzeb skóry.

DLACZEGO WYBRAŁAM ALOES?

Aloes jest cudownym darem natury. Każdy z nich jest dobroczynny na swój sposób, ale w produktach, które stosuje do zabiegów jest użyty Aloe Barbadensis Miller. Jako jedyny od tysięcy lat znany jest z kojącego wpływu na drobne oparzenia, z przynoszenia ulgi podrażnionej skórze i nawilżania jej, a nawet ze wspierania naturalnych właściwości regeneracyjnych skóry. Aloes ten jest pielęgnowany, zrywany i filetowany ręcznie, co ma wpływ na jakość i aktywne działanie produktów.

W większości produkty są w formie żelowej, które skuteczniej dostarczają skórze składników odżywczych - ponad 250 i przyspieszają przebudowę włókien skóry, jej odnowę tam gdzie ona potrzebuje tego najbardziej. Nowoczesne maseczki w płatach zwiększają przepuszczalność bariery naskórkowej i stopień penetracji składników aktywnych w głąb skóry.

Zachęcam do połączenia zabiegów pielęgnujących skórę z zabiegami - masażami terapeutycznymi twarzy, które odnawiają mięśnie i tkanki i tym samym okalającą ich skórę. Działamy wtedy w synergii, od wewnątrz i zewnątrz.

taniej w pakiecie

- 20%

Jeden zabieg 60 min - 250 zł 


Od 5 zabiegów 60 min - 200 zł

Oszczędzasz 250 zł


Jeden zabieg 75 min* - 290 zł 


Od 5 zabiegów 75 min- 232 zł

Oszczędzasz 580 zł


* Zabieg obejmuje twarz, szyję i dekolt.

lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>