Zabieg Odmładzający Wzmacniający Naczynia Krwionośne

Start / Aloesowe zabiegi pielęgnacyjne / Zabieg Odmładzający Wzmacniający Naczynia Krwionośne

Zabieg oprócz maseczki odżywczo-liftingującej uzupełniony jest czystym olejkiem cytrynowym bogatym w naturalną witaminę C i bioflawonoidy , a czysty miąższ aloesowy w formie żelu przyśpiesza regenerację i przebudowę włókien strukturalnych skóry.

wskazania zabiegu

 • prerosacea – rumień przemijający
 • teleangiektazje – rozszerzone naczynia krwionośne
 • łagodny trądzik różowaty
 • zmarszczki mimiczne i grawitacyjne
 • utrata elastyczności skóry

Korzyści zabiegu

 • obkurczenie naczyń krwionośnych
 • po serii zabiegów uszczelnienie i wzmocnienie naczyń krwionośnych
 • zmniejszenie skłonności do ich pękania
 • wyraźna poprawa jędrności i napięcia skóry
 • poprawa kolorytu cery
 • rozjaśnienie przebarwień skórnych
 • redukcja porów skórnych
 • zmniejszenie cieni i opuchlizny pod oczami

SKŁAD PRODUKTÓW

W każdym z produktów wchodzących w skład zabiegu znajduje się czysty, naturalnie 100% stabilizowany miąższ aloesowy , który jest niemal identyczny z tym, jaki znajdziemy wewnątrz świeżego liścia. Jest to jeden z najdoskonalszych czynników naturalnych nawilżających skórę. Głęboko wchodzi w struktury skóry. Bardzo silnie odżywiający i nawilżający produkt, który polepsza wchłanianie oraz dostarcza ponad 250 substancji odżywczych dla naszej skóry. Wzmaga przepuszczalność bariery naskórkowej i stopień penetracji składników aktywnych w głąb skóry. 


Produkty aloesowe na bazie żelu są zaawansowanymi technologicznie nośnikami, które zapewniają skuteczniejsze dostarczenie wartościowych składników odżywczo-nawilżających tam, gdzie skóra potrzebuje ich najbardziej.


Każdy zabieg uwzględnia demakijaż, peeling z pudrem bambusowym i enzymami owocowymi pobudzającymi mikrocyrkulację oraz odpowiednie produkty dedykowane do poszczególnych potrzeb skóry.

DLACZEGO WYBRAŁAM ALOES?

Aloes jest cudownym darem natury. Każdy z nich jest dobroczynny na swój sposób, ale w produktach, które stosuje do zabiegów jest użyty Aloe Barbadensis Miller. Jako jedyny od tysięcy lat znany jest z kojącego wpływu na drobne oparzenia, z przynoszenia ulgi podrażnionej skórze i nawilżania jej, a nawet ze wspierania naturalnych właściwości regeneracyjnych skóry. Aloes ten jest pielęgnowany, zrywany i filetowany ręcznie, co ma wpływ na jakość i aktywne działanie produktów.

W większości produkty są w formie żelowej, które skuteczniej dostarczają skórze składników odżywczych - ponad 250 i przyspieszają przebudowę włókien skóry, jej odnowę tam gdzie ona potrzebuje tego najbardziej. Nowoczesne maseczki w płatach zwiększają przepuszczalność bariery naskórkowej i stopień penetracji składników aktywnych w głąb skóry.

Zachęcam do połączenia zabiegów pielęgnujących skórę z zabiegami - masażami terapeutycznymi twarzy, które odnawiają mięśnie i tkanki i tym samym okalającą ich skórę. Działamy wtedy w synergii, od wewnątrz i zewnątrz.

taniej w pakiecie

- 20%

Jeden zabieg 60 min - 210 zł 


Od 5 zabiegów 60 min - 168 zł

Oszczędzasz 120 zł


Jeden zabieg 75 min - 260 zł 

Zabieg obejmuje twarz, szyję i dekolt.


Od 5 zabiegów 75 min - 208 zł

Oszczędzasz 260 zł

lub Umów się

Przestrzeń Harmonii Anna Gliniecka

"Twój Salon" ul. Ogarna 15/19B Gdańsk

Telefon: +48507611828

Email: info@przestrzenharmonii.pl 

zarezerwuj online


>